Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
MSL Muži
Rozpis soutěže
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Ženy Jaro 2016
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Mladší žačky Jaro
Krajské školní ligy
Roman Marienka
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1973
Typ licence
Licence B
Platnost licence
16.8.2017
Koučovaná utkání
1.liga starší dorostenci
28.5. 16:00
AG131
HBC Strakonice 1921 - Zlín
34 : 31
16.4. 16:00
AG105
HBC Strakonice 1921 - Frýdek-Místek
45 : 27
19.3. 16:00
AG092
HBC Strakonice 1921 - Karviná
24 : 24
27.2. 16:00
AG078
HBC Strakonice 1921 - Zubří
27 : 33
21.11. 16:00
AG046
HBC Strakonice 1921 - Handball KP Brno
32 : 25
24.10. 16:00
AG035
HBC Strakonice 1921 - Dukla
25 : 37
10.10. 16:00
AG024
HBC Strakonice 1921 - Sokol Ostrava
37 : 23
3.10. 16:00
AG013
HBC Strakonice 1921 - Jičín
29 : 27
27.9. 15:00
AG012
Zubří - HBC Strakonice 1921
31 : 25
19.9. 16:00
AG002
HBC Strakonice 1921 - HK Lovosice
28 : 32
2.liga mladší dorostenci Č
28.5. 14:15
AK131
HBC Strakonice - TJ Sokol Bělá p.B.
45 : 25
8.5. 15:30
AK123
1.HC Pardubice - HBC Strakonice
25 : 25
30.4. 16:00
AK118
HBC Strakonice - Lokomotiva Vršovice
38 : 22
16.4. 14:15
AK105
HBC Strakonice - TJ Sparta Kutná Hora
31 : 27
2.4. 11:00
AK101
Náchod - HBC Strakonice
23 : 28
19.3. 14:15
AK092
HBC Strakonice - Loko Louny
36 : 26
12.3. 15:00
AK090
Liberec - HBC Strakonice
34 : 34
6.3. 14:00
AK079
Sokol Šťáhlavy - HBC Strakonice
31 : 35
27.2. 14:15
AK078
HBC Strakonice - TJ Sokol Úvaly
36 : 23
21.2. 13:00
AK068
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - HBC Strakonice
21 : 33
27.11. 19:00
AK052
Lokomotiva Vršovice - HBC Strakonice
30 : 30
21.11. 14:00
AK046
HBC Strakonice - S.Vršovice
43 : 17
14.11. 16:00
AK039
TJ Sparta Kutná Hora - HBC Strakonice
35 : 40
24.10. 14:15
AK035
HBC Strakonice - Náchod
44 : 23
18.10. 12:00
AK026
Loko Louny - HBC Strakonice
32 : 30
10.10. 14:15
AK024
HBC Strakonice - Liberec
40 : 30
3.10. 12:30
AK013
HBC Strakonice - Sokol Šťáhlavy
35 : 27
26.9. 15:00
AK012
TJ Sokol Úvaly - HBC Strakonice
33 : 36
19.9. 14:15
AK002
HBC Strakonice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
40 : 20
Jč KP mini 6+1
28.4. 16:45
HA050
Milevsko - HBC Strakonice A
11 : 10
Další
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Hlučín - Orlová
27 : 22
video
online
Třinec - Klimkovice
34 : 19
video
online
Trnávka - Suchdol n/O
18 : 16
video
online
Nový Jičín - Paskov
27 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hlučín
14
13
0
1
405 : 340
24
2
Trnávka
14
12
0
2
401 : 285
24
3
Suchdol n/O
14
9
0
5
363 : 289
18
4
Paskov
14
6
1
7
352 : 370
13
5
Nový Jičín
14
6
0
8
345 : 363
12
6
Třinec
14
5
1
8
301 : 364
11
7
Orlová
14
3
0
11
305 : 352
6
8
Klimkovice
14
1
0
13
287 : 396
2
Tabulka střelců
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
109
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
77
Karel Hanzelka
Sokol Trnávka
77
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
18
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
14
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kristián Pecha
TJ Nový Jičín
46
Vojtěch Žižkovský
Sokol Trnávka
26
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.