Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Ženy Jaro 2016
MSL Starší žačky
Rozpis soutěže
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Mladší žačky Jaro
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Tereza Seifriedová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
9
Sabina Vassová
SC Bohumín A
9
Marie Šmídáková
Sokol Poruba
10
Natálie Dohnalová
TJ Sokol Karviná
11
Eliška Marcalíková
SC Bohumín A
11
Veronika Kučerová
Sokol Poruba
12
Karolína Pyszková
TJ Sokol Karviná
12
Zuzana Blahovcová
SC Bohumín A
13
Petra Klimková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
13
Adéla Šařecová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
13
Tereza Figalová
Sokol Poruba
14
Tereza Friedlová
Sokol Poruba
14
Bára Horáková
TJ Nový Jičín A
15
Klára Hrůzová
Sokol Poruba
15
Kateřina Marcinková
HC Hlučín
15
Karolína Vachtarčíková
SC Bohumín A
15
Eliška Blahová
Sokol Poruba
16
Eliška Carbolová
TJ Sokol Karviná
16
Aneta Janíková
TJ Nový Jičín A
16
Kateřina Vávrová
TJ TŽ Třinec
17
Barbara Plintová
TJ TŽ Třinec
19
Natálie Hořčicová
SC Bohumín A
22
Lucie Černošková
TJ Nový Jičín A
23
Jana Nadhajská
SC Bohumín A
23
Miroslava Pazourková
SC Bohumín A
23
Aneta Kavalová
Sokol Poruba
24
Barbora Dřevjaná
HC Hlučín
25
Kristýna Barčáková
TJ Sokol Karviná
26
Iva Machalová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
27
Jolana Drdová
TJ Nový Jičín A
28
Simona Dohnalová
TJ Sokol Karviná
30
Anežka Farářová
SC Bohumín A
31
Eliška Jendřejková
SC Bohumín A
31
Barbora Sisrová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
32
Barbora Hvozdovičová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
33
Tereza Richterová
HC Hlučín
34
Barbora Dostálová
HC Hlučín
35
Tereza Dybalová
Sokol Poruba
35
Tereza Kokyová
TJ Sokol Karviná
42
Natálie Poledníková
TJ Sokol Karviná
43
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro - 17. kolo - výsledky
video
online
Bohumín B - Třinec
3.6. 16:15
video
online
Bohumín A - Nový Jičín A
19 : 12
video
online
Hlučín - Karviná
15 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ostrava-Zábřeh
12
12
0
0
479 : 202
24
2
Poruba
12
9
1
2
302 : 225
19
3
Karviná
12
8
1
3
334 : 263
17
4
Bohumín A
12
5
1
6
190 : 273
11
5
Nový Jičín A
12
3
0
9
193 : 271
6
6
Hlučín
12
3
0
9
203 : 288
6
7
Třinec
12
0
1
11
140 : 319
1
8
Bohumín B
0
0
0
0
0 : 0
0
8
Nový Jičín B
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Charlota Cholevová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
122
Klára Jankovičová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
93
Adéla Hirešová
TJ Sokol Karviná
89
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adéla Hirešová
TJ Sokol Karviná
11
Markéta Prašivková
Sokol Poruba
8
Charlota Cholevová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Jankovičová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
18
Jolana Drdová
TJ Nový Jičín A
18
Karolína Krainová
TJ Sokol Karviná
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.