Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
Rozpis soutěže
MSL ml. žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Ženy Jaro 2016
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Mladší žačky Jaro
Krajské školní ligy
Marcel Kosa
Mateřský klub
Sokol Klimkovice
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM13
8.5. 17:00
AF171
Vsetín - V. Bystřice
23 : 32
20.3. 17:00
AF122
Zubří B - Hranice B
36 : 28
5.3. 17:30
AF110
Vsetín - SKP F-M B
31 : 30
21.2. 17:00
AF097
L.Zubří - SKP F-M B
28 : 33
20.2. 17:30
AF095
Vsetín - Rožnov p.R.
33 : 31
19.12. 16:00
AF056
Rožnov p.R. - Hranice B
26 : 20
6.12. 18:00
AF082
Rožnov p.R. - L.Zubří
31 : 28
21.11. 18:00
AF064
Krmelín - MHK Karviná
24 : 32
25.10. 17:00
AF040
Zubří B - SKP F-M B
34 : 28
26.9. 10:30
AF012
MHK Karviná - Rožnov p.R.
37 : 31
19.9. 14:30
AF001
Zubří B - Krmelín
37 : 30
1.liga starší dorostenci
15.5. 17:00
AG129
Karviná - Sokol Nové Veselí
24 : 26
7.5. 11:00
AG126
Frýdek-Místek - Dukla
27 : 44
29.4. 17:30
AG093
Zubří - Dukla
29 : 25
3.4. 17:00
AG102
Karviná - Sokol Ostrava
28 : 16
16.12. 17:30
AG039
Frýdek-Místek - HBC Strakonice 1921
38 : 30
25.10. 15:00
AG034
Zubří - Frýdek-Místek
37 : 31
3.10. 17:00
AG015
Karviná - HK Lovosice
18 : 28
22.9. 19:00
AG001
Zubří - Jičín
37 : 24
2.liga starší dorostenci M
8.5. 15:00
AI123
Vsetín - V. Bystřice
26 : 39
5.3. 15:30
AI083
Vsetín - Sokol Sokolnice
42 : 33
20.2. 15:30
AI070
Vsetín - Rožnov p.R.
24 : 24
6.12. 16:00
AI059
Rožnov p.R. - Kopřivnice
15 : 25
29.11. 13:00
AI051
Kopřivnice - Sokol Telnice
42 : 28
18.10. 13:00
AI029
Kopřivnice - Sokol V. Meziříčí
47 : 27
1.liga mladší dorostenci
15.5. 15:00
AJ129
Karviná - Sokol Nové Veselí
39 : 25
7.5. 13:00
AJ126
Frýdek-Místek - Dukla
35 : 24
29.4. 15:30
AJ093
Zubří - Dukla
39 : 24
3.4. 15:00
AJ102
Karviná - HK B Most
41 : 18
27.2. 13:00
AJ073
Kopřivnice - Jičín
38 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 17. kolo - výsledky
video
online
Karviná B - Krmelín
18 : 23
video
online
Klimkovice - TJ TŽ Třinec
34 : 18
video
online
Paskov - Opava
29 : 31
video
online
Polanka - Ostrava B
39 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Klimkovice
16
14
0
2
500 : 303
28
2
F.-Místek B
16
11
0
5
417 : 348
22
3
Karviná B
16
10
1
5
398 : 331
21
4
Opava
16
10
0
6
370 : 359
20
5
Polanka
16
9
1
6
442 : 325
19
6
Krmelín
16
9
1
6
330 : 330
19
7
Ostrava B
16
4
2
10
328 : 443
10
8
Paskov
16
2
0
14
332 : 438
4
9
TJ TŽ Třinec
16
0
1
15
209 : 449
1
Tabulka střelců
Adam Miroš
Sokol Klimkovice
155
Václav Košťálek
Sokol Ostrava B
126
Andrej Zedek
KH Orel Paskov
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Václav Košťálek
Sokol Ostrava B
11
Vít Florek
SKH Polanka n. O.
10
David Bejoch
Sokol Krmelín
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Puczok
TJ TŽ Třinec
16
Adam Solanský
Sokol Klimkovice
12
Adam Miroš
Sokol Klimkovice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.