Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
Rozpis soutěže
MSL ženy
MSL Ženy Jaro 2016
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Mladší žačky Jaro
Krajské školní ligy
Vítězslav Koleček
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1964
Typ licence
Licence B
Platnost licence
2.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
8.5. 17:00
AE126
Napajedla - Sokol II.Prostějov
35 : 30
14.11. 16:00
AE037
Sokol Kostelec na Hané - Ivančice
25 : 18
17.10. 17:00
AE027
Sokol II.Prostějov - Maloměřice
31 : 20
2.liga muži SM13
30.4. 17:30
AF166
V. Bystřice - Tatran Litovel B
33 : 26
16.4. 17:00
AF154
Vsetín - MHK Karviná
32 : 29
10.4. 18:00
AF140
Vsetín - Tatran Litovel B
33 : 34
21.2. 16:30
AF093
SKH Polanka n.O - V. Bystřice
22 : 24
14.2. 16:00
AF142
Tatran Litovel B - MHK Karviná
28 : 22
15.11. 10:30
AF046
Šumperk - Zubří B
24 : 31
8.11. 13:30
AF063
MHK Karviná - Vsetín
28 : 28
24.10. 18:00
AF036
Krmelín - Tatran Litovel B
20 : 27
1.liga starší dorostenci
5.5. 17:30
AG119
Zubří - Talent Škoda JS Plzeň
45 : 24
10.10. 16:30
AG021
Zlín - Frýdek-Místek
22 : 34
2.liga starší dorostenci M
15.5. 11:00
AI132
Žeravice - SKH Polanka n.O.
28 : 35
30.4. 15:30
AI118
V. Bystřice - Litovel
36 : 31
16.4. 15:00
AI108
Vsetín - Sokol V. Meziříčí
34 : 27
10.4. 16:00
AI096
Vsetín - Litovel
31 : 38
21.2. 14:30
AI068
SKH Polanka n.O. - V. Bystřice
32 : 37
17.10. 15:00
AI027
Sokol II.Prostějov - Žeravice
35 : 33
1.liga mladší dorostenci
5.5. 15:30
AJ119
Zubří - Talent Škoda JS Plzeň
40 : 21
30.4. 13:30
AJ118
V. Bystřice - Sokol Nové Veselí
35 : 39
10.10. 14:30
AJ021
Zlín - Frýdek-Místek
37 : 34
2.liga mladší dorostenci M
15.5. 09:00
AL132
Žeravice - SKH Polanka n.O.
23 : 31
8.5. 15:00
AL126
Napajedla - TJ Sokol Centrum Haná
33 : 40
21.2. 12:45
AL068
SKH Polanka n.O. - Sokol Juliánov
31 : 28
17.10. 13:00
AL027
TJ Sokol Centrum Haná - Žeravice
46 : 18
Český pohár mužů
30.8. 18:00
AM029
Holešov - Napajedla
23 : 29
Žákovská liga starších žáků
23.4. 17:15
AO230
Jičín - Nový Jičín
30 : 23
23.4. 15:25
AO228
Zubří A - Jičín
23 : 23
23.4. 13:35
AO226
Napajedla - Zubří A
14 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim 3 - 9. kolo - výsledky
video
online
Hlučín - Bohumín
50 : 6
video
online
Ostrava - Paskov
21 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ostrava
9
5
3
1
273 : 161
13
2
Paskov
9
5
3
1
250 : 139
13
3
Hlučín
9
4
2
3
267 : 161
10
4
Bohumín
9
0
0
9
59 : 388
0
Tabulka střelců
Gabriela Krzikalová
HC Hlučín
62
Eva Gižová
HC Ostrava
51
Gabriela Zouharová
KH Orel Paskov
46
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristýna Desortová
HC Hlučín
13
Gabriela Zouharová
KH Orel Paskov
11
Eva Gižová
HC Ostrava
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martina Řezníčková
KH Orel Paskov
16
Markéta Škutová
SC Bohumín
10
Adéla Opartyová
SC Bohumín
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.