Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Ženy Jaro 2016
MSL Starší žačky
Rozpis soutěže
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Mladší žačky Jaro
Krajské školní ligy
Jaromír Krejčí
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
8.5. 17:00
AE126
Napajedla - Sokol II.Prostějov
35 : 30
14.11. 16:00
AE037
Sokol Kostelec na Hané - Ivančice
25 : 18
17.10. 17:00
AE027
Sokol II.Prostějov - Maloměřice
31 : 20
19.9. 17:00
AE006
Napajedla - Hustopeče
23 : 23
2.liga muži SM13
30.4. 17:30
AF166
V. Bystřice - Tatran Litovel B
33 : 26
16.4. 17:00
AF154
Vsetín - MHK Karviná
32 : 29
9.4. 18:00
AF134
Krmelín - Rožnov p.R.
21 : 33
2.4. 16:00
AF133
Rožnov p.R. - Holešov
32 : 33
27.2. 17:00
AF101
SKP F-M B - Tatran Litovel B
36 : 25
21.2. 16:30
AF093
SKH Polanka n.O - V. Bystřice
22 : 24
14.2. 16:00
AF142
Tatran Litovel B - MHK Karviná
28 : 22
19.12. 10:30
AF051
MHK Karviná - Tatran Litovel B
38 : 28
29.11. 16:00
AF075
Tatran Litovel B - V. Bystřice
27 : 33
22.11. 13:00
AF070
Hranice B - SKP F-M B
30 : 28
15.11. 10:30
AF046
Šumperk - Zubří B
24 : 31
8.11. 13:30
AF063
MHK Karviná - Vsetín
28 : 28
24.10. 18:00
AF036
Krmelín - Tatran Litovel B
20 : 27
1.liga starší dorostenci
5.5. 17:30
AG119
Zubří - Talent Škoda JS Plzeň
45 : 24
27.2. 13:00
AG074
Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
31 : 34
10.10. 16:30
AG021
Zlín - Frýdek-Místek
22 : 34
2.liga starší dorostenci M
15.5. 11:00
AI132
Žeravice - SKH Polanka n.O.
28 : 35
30.4. 15:30
AI118
V. Bystřice - Litovel
36 : 31
16.4. 15:00
AI108
Vsetín - Sokol V. Meziříčí
34 : 27
2.4. 14:00
AI102
Rožnov p.R. - Sokol Telnice
31 : 34
20.3. 11:00
AI093
Žeravice - Sokol II.Prostějov
39 : 24
21.2. 14:30
AI068
SKH Polanka n.O. - V. Bystřice
32 : 37
17.10. 15:00
AI027
Sokol II.Prostějov - Žeravice
35 : 33
1.liga mladší dorostenci
5.5. 15:30
AJ119
Zubří - Talent Škoda JS Plzeň
40 : 21
30.4. 13:30
AJ118
V. Bystřice - Sokol Nové Veselí
35 : 39
27.2. 15:00
AJ074
Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
34 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 17. kolo - výsledky
video
online
Bohumín B - Třinec
3.6. 16:15
video
online
Bohumín A - Nový Jičín A
19 : 12
video
online
Hlučín - Karviná
15 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ostrava-Zábřeh
12
12
0
0
479 : 202
24
2
Poruba
12
9
1
2
302 : 225
19
3
Karviná
12
8
1
3
334 : 263
17
4
Bohumín A
12
5
1
6
190 : 273
11
5
Nový Jičín A
12
3
0
9
193 : 271
6
6
Hlučín
12
3
0
9
203 : 288
6
7
Třinec
12
0
1
11
140 : 319
1
8
Bohumín B
0
0
0
0
0 : 0
0
8
Nový Jičín B
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Charlota Cholevová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
122
Klára Jankovičová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
93
Adéla Hirešová
TJ Sokol Karviná
89
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adéla Hirešová
TJ Sokol Karviná
11
Markéta Prašivková
Sokol Poruba
8
Charlota Cholevová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Jankovičová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
18
Jolana Drdová
TJ Nový Jičín A
18
Karolína Krainová
TJ Sokol Karviná
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.