Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
MSL Muži
Rozpis soutěže
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Ženy Jaro 2016
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Mladší žačky Jaro
Krajské školní ligy
Jana Rzymanová
Mateřský klub
TJ TŽ Třinec
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
7.4.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
MSL Muži
21.5. 10:30
NA049
Klimkovice - Hlučín
22 : 25
17.4. 10:30
NA030
Klimkovice - Nový Jičín
18 : 27
19.9. 09:00
NA011
Orlová - Klimkovice
25 : 15
5.9. 09:00
NA004
Orlová - Suchdol n/O
17 : 27
MSL Starší žáci sk. A
9.4. 11:45
NB040
F.-Místek A - Kopřivnice A
20 : 22
MSL Mladší žáci sk. A
9.4. 10:20
NC040
F.-Místek A - Kopřivnice
41 : 17
MSL Starší žáci sk. B
9.4. 13:10
ND040
F.-Místek B - Kopřivnice B
19 : 16
MSL Mladší žáci sk. B
21.5. 09:15
NE071
Klimkovice - F.-Místek B
33 : 26
17.4. 09:15
NE048
Klimkovice - Krmelín
24 : 19
9.4. 09:00
NE086
F.-Místek B - Polanka
27 : 24
MSL Ženy
18.10. 12:00
NI013
Bohumín - Paskov
10 : 34
MSL Ženy Jaro 2016
4.6. 14:00
NII008
Ostrava - Bohumín
37 : 9
30.4. 12:00
NII023
Bohumín - Ostrava
11 : 39
MSL Starší žačky
28.5. 12:30
NJ079
Třinec - Bohumín A
12 : 16
9.5. 16:00
NJ061
Bohumín A - Karviná
24 : 34
30.4. 10:30
NJ060
Bohumín A - Poruba
17 : 21
1.11. 10:30
NJ042
Poruba - Ostrava-Zábřeh
22 : 24
18.10. 10:30
NJ034
Bohumín A - Třinec
11 : 11
25.9. 17:30
NJ016
Karviná - Bohumín A
32 : 10
12.9. 14:15
NJ006
Karviná - Poruba
21 : 30
MSL Mladší žačky
1.11. 09:00
NK025
Poruba B - Karviná
14 : 25
26.9. 13:00
NK010
Karviná - Poruba B
36 : 10
12.9. 13:00
NK004
Karviná - Poruba
19 : 16
MSL Mladší žačky Jaro
30.4. 09:00
NK53
Bohumín - Sokol Hrabůvka
31 : 7
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Hlučín - Orlová
27 : 22
video
online
Třinec - Klimkovice
34 : 19
video
online
Trnávka - Suchdol n/O
18 : 16
video
online
Nový Jičín - Paskov
27 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hlučín
14
13
0
1
405 : 340
24
2
Trnávka
14
12
0
2
401 : 285
24
3
Suchdol n/O
14
9
0
5
363 : 289
18
4
Paskov
14
6
1
7
352 : 370
13
5
Nový Jičín
14
6
0
8
345 : 363
12
6
Třinec
14
5
1
8
301 : 364
11
7
Orlová
14
3
0
11
305 : 352
6
8
Klimkovice
14
1
0
13
287 : 396
2
Tabulka střelců
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
109
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
77
Karel Hanzelka
Sokol Trnávka
77
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
18
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
14
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kristián Pecha
TJ Nový Jičín
46
Vojtěch Žižkovský
Sokol Trnávka
26
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.