Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
Rozpis soutěže
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Ženy Jaro 2016
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Mladší žačky Jaro
Krajské školní ligy
Radomír Kuča
Mateřský klub
KH Orel Paskov
Rok narození
1969
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.3.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
14.11. 17:00
AE038
Sokol II.Prostějov - Telnice
30 : 20
2.liga muži SM13
14.5. 18:00
AF176
Krmelín - Šumperk
24 : 25
8.5. 17:00
AF173
L.Zubří - Rožnov p.R.
27 : 28
10.4. 18:00
AF140
Vsetín - Tatran Litovel B
33 : 34
19.3. 18:00
AF120
Krmelín - Holešov
34 : 27
5.3. 10:30
AF109
MHK Karviná - Hranice B
29 : 18
27.2. 17:00
AF101
SKP F-M B - Tatran Litovel B
36 : 25
12.12. 16:00
AF085
Šumperk - Krmelín
33 : 21
12.12. 10:30
AF090
MHK Karviná - V. Bystřice
25 : 24
5.12. 10:30
AF084
SKP F-M B - Šumperk
28 : 26
17.10. 17:00
AF032
SKP F-M B - SKH Polanka n.O
30 : 26
3.10. 16:00
AF017
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O
24 : 26
1.liga starší dorostenci
27.2. 13:00
AG074
Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
31 : 34
17.10. 15:00
AG028
Frýdek-Místek - HK Lovosice
34 : 29
2.liga starší dorostenci M
10.4. 16:00
AI096
Vsetín - Litovel
31 : 38
14.11. 15:00
AI038
Sokol II.Prostějov - Sokol Telnice
42 : 27
3.10. 14:00
AI015
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O.
28 : 23
1.liga mladší dorostenci
27.2. 15:00
AJ074
Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
34 : 28
17.10. 13:00
AJ028
Frýdek-Místek - HK Lovosice
38 : 25
2.liga mladší dorostenci M
3.10. 12:00
AL015
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O.
37 : 20
Český pohár mužů
30.8. 14:00
AM020
Veselá - Vsetín
17 : 30
2.liga ženy V
8.5. 15:00
AT125
L.Zubří - Karviná
27 : 23
5.12. 15:00
AT059
Karviná - L.Zubří
38 : 12
1.liga starší dorostenky - východ
27.9. 13:00
AUB012
HC Ostrava - Zlín
14 : 29
1.liga mladší dorostenky - východ
9.12. 17:30
AVB059
Karviná - Poruba
24 : 36
27.9. 11:00
AVB012
Zábřeh - Zlín
19 : 35
MSL Muži
20.9. 16:00
NA009
Nový Jičín - Hlučín
31 : 32
13.9. 15:30
NA008
Třinec - Nový Jičín
24 : 22
MSL Starší žáci sk. A
28.5. 11:45
NB034
F.-Místek A - Karviná A
28 : 17
20.9. 14:30
NB007
Nový Jičín - F.-Místek A
32 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 1 - 13. kolo - výsledky
video
online
Kopřivnice A - Karviná A
26 : 29
video
online
Nový Jičín - F.-Místek A
28 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
16
14
0
2
495 : 388
28
2
F.-Místek A
16
11
0
5
453 : 385
22
3
Kopřivnice A
16
6
1
9
414 : 419
13
4
Nový Jičín
16
5
1
10
446 : 488
11
5
Ostrava
16
3
0
13
383 : 511
6
Tabulka střelců
Martin Hrachovec
TJ Nový Jičín
188
Miroslav Halama
HCB Karviná A
122
Pavel Fuciman
SKP Frýdek-Místek A
113
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miroslav Halama
HCB Karviná A
20
Tomáš Alaxa
KH Kopřivnice A
19
Ondřej Jalůvka
KH Kopřivnice A
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Samuel Kriegiel
KH Kopřivnice A
22
Ondřej Jalůvka
KH Kopřivnice A
20
Jakub Gajdušek
KH Kopřivnice A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.