Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
MSL Muži
Rozpis soutěže
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Ženy Jaro 2016
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Mladší žačky Jaro
Krajské školní ligy
Tomáš Suchánek
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
14.5. 17:00
AA169
KP Brno - Tatran Litovel
27 : 32
14.2. 16:00
AA098
HC Zlín - HK FCC Město Lovosice
26 : 29
1.liga muži
9.4. 13:00
AB104
Sokol Ostrava - Náchod
35 : 29
6.12. 17:00
AB058
Sokol Ostrava - Sokol Nové Veselí
29 : 22
4.10. 17:00
AB014
Sokol Ostrava - Sokol Přerov
49 : 24
2.liga muži SM13
30.4. 18:15
AF168
SKH Polanka n.O - MHK Karviná
18 : 32
17.4. 12:00
AF149
Rožnov p.R. - SKP F-M B
43 : 20
27.2. 16:00
AF102
Vsetín - Hranice B
30 : 22
29.11. 18:00
AF076
Zubří B - Vsetín
36 : 30
29.11. 16:00
AF074
L.Zubří - Holešov
48 : 30
15.11. 17:00
AF048
L.Zubří - MHK Karviná
33 : 35
14.11. 17:00
AF045
SKP F-M B - V. Bystřice
27 : 27
10.10. 10:30
AF025
MHK Karviná - SKP F-M B
29 : 28
27.9. 16:30
AF013
SKH Polanka n.O - Holešov
43 : 20
1.liga starší dorostenci
20.4. 18:00
AG104
Sokol Ostrava - Dukla
18 : 29
6.12. 15:00
AG058
Sokol Ostrava - Sokol Nové Veselí
26 : 24
4.10. 15:00
AG014
Sokol Ostrava - Zubří
23 : 31
2.liga starší dorostenci M
30.4. 16:15
AI120
SKH Polanka n.O. - Sokol V. Meziříčí
29 : 36
27.2. 14:00
AI075
Vsetín - Sokol II.Prostějov
33 : 22
27.9. 14:30
AI011
SKH Polanka n.O. - Sokol Telnice
38 : 25
1.liga mladší dorostenci
14.11. 13:00
AJ039
Frýdek-Místek - V. Bystřice
34 : 35
2.liga mladší dorostenci M
30.4. 14:30
AL120
SKH Polanka n.O. - Bystřice p.H.
37 : 23
9.4. 15:00
AL104
Sokol Ostrava - TJ Sokol Centrum Haná
32 : 39
6.12. 13:00
AL058
Sokol Ostrava - Litovel
29 : 35
4.10. 13:00
AL014
Sokol Ostrava - Žeravice
30 : 34
27.9. 12:45
AL011
SKH Polanka n.O. - Sokol Ostrava
51 : 23
Český pohár mužů
17.11. 17:00
AM073
Tatran Litovel - Cement Hranice
24 : 33
1.liga ženy
15.5. 11:30
AR128
Olomouc B - Poruba B
33 : 30
7.5. 15:00
AR122
Otrokovice - S.Vršovice
32 : 24
2.4. 13:00
AR097
Kunovice - SVŠ Plzeň A
24 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Hlučín - Orlová
27 : 22
video
online
Třinec - Klimkovice
34 : 19
video
online
Trnávka - Suchdol n/O
18 : 16
video
online
Nový Jičín - Paskov
27 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hlučín
14
13
0
1
405 : 340
24
2
Trnávka
14
12
0
2
401 : 285
24
3
Suchdol n/O
14
9
0
5
363 : 289
18
4
Paskov
14
6
1
7
352 : 370
13
5
Nový Jičín
14
6
0
8
345 : 363
12
6
Třinec
14
5
1
8
301 : 364
11
7
Orlová
14
3
0
11
305 : 352
6
8
Klimkovice
14
1
0
13
287 : 396
2
Tabulka střelců
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
109
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
77
Karel Hanzelka
Sokol Trnávka
77
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
18
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
14
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kristián Pecha
TJ Nový Jičín
46
Vojtěch Žižkovský
Sokol Trnávka
26
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.