Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
Rozpis soutěže
MSL starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Ženy Jaro 2016
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Mladší žačky Jaro
Krajské školní ligy
Tomáš Suchánek
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
14.5. 17:00
AA169
KP Brno - Tatran Litovel
27 : 32
14.2. 16:00
AA098
HC Zlín - HK FCC Město Lovosice
26 : 29
1.liga muži
9.4. 13:00
AB104
Sokol Ostrava - Náchod
35 : 29
6.12. 17:00
AB058
Sokol Ostrava - Sokol Nové Veselí
29 : 22
4.10. 17:00
AB014
Sokol Ostrava - Sokol Přerov
49 : 24
2.liga muži SM13
30.4. 18:15
AF168
SKH Polanka n.O - MHK Karviná
18 : 32
17.4. 12:00
AF149
Rožnov p.R. - SKP F-M B
43 : 20
27.2. 16:00
AF102
Vsetín - Hranice B
30 : 22
29.11. 18:00
AF076
Zubří B - Vsetín
36 : 30
29.11. 16:00
AF074
L.Zubří - Holešov
48 : 30
15.11. 17:00
AF048
L.Zubří - MHK Karviná
33 : 35
14.11. 17:00
AF045
SKP F-M B - V. Bystřice
27 : 27
10.10. 10:30
AF025
MHK Karviná - SKP F-M B
29 : 28
27.9. 16:30
AF013
SKH Polanka n.O - Holešov
43 : 20
1.liga starší dorostenci
20.4. 18:00
AG104
Sokol Ostrava - Dukla
18 : 29
6.12. 15:00
AG058
Sokol Ostrava - Sokol Nové Veselí
26 : 24
4.10. 15:00
AG014
Sokol Ostrava - Zubří
23 : 31
2.liga starší dorostenci M
30.4. 16:15
AI120
SKH Polanka n.O. - Sokol V. Meziříčí
29 : 36
27.2. 14:00
AI075
Vsetín - Sokol II.Prostějov
33 : 22
27.9. 14:30
AI011
SKH Polanka n.O. - Sokol Telnice
38 : 25
1.liga mladší dorostenci
14.11. 13:00
AJ039
Frýdek-Místek - V. Bystřice
34 : 35
2.liga mladší dorostenci M
30.4. 14:30
AL120
SKH Polanka n.O. - Bystřice p.H.
37 : 23
9.4. 15:00
AL104
Sokol Ostrava - TJ Sokol Centrum Haná
32 : 39
6.12. 13:00
AL058
Sokol Ostrava - Litovel
29 : 35
4.10. 13:00
AL014
Sokol Ostrava - Žeravice
30 : 34
27.9. 12:45
AL011
SKH Polanka n.O. - Sokol Ostrava
51 : 23
Český pohár mužů
17.11. 17:00
AM073
Tatran Litovel - Cement Hranice
24 : 33
1.liga ženy
15.5. 11:30
AR128
Olomouc B - Poruba B
33 : 30
7.5. 15:00
AR122
Otrokovice - S.Vršovice
32 : 24
2.4. 13:00
AR097
Kunovice - SVŠ Plzeň A
24 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 1 - 13. kolo - výsledky
video
online
Kopřivnice B - Karviná B
22 : 41
video
online
Polanka - Třinec
29 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná B
16
14
1
1
401 : 225
29
2
F.-Místek B
16
13
1
2
436 : 229
27
3
Kopřivnice B
16
7
0
9
335 : 297
14
4
Polanka
16
5
0
11
276 : 381
10
5
Třinec
16
0
0
16
133 : 449
0
Tabulka střelců
Tomáš Havránek
SKP Frýdek-Místek B
104
Adam Gelnar
SKH Polanka n. O.
101
Ladislav Hývnar
KH Kopřivnice B
87
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Gelnar
SKH Polanka n. O.
17
Ladislav Hývnar
KH Kopřivnice B
16
Martin Ciboran
HCB Karviná B"
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Macke
KH Kopřivnice B
28
Jan Hudieczek
TJ TŽ Třinec
14
Jiří Stonawski
TJ TŽ Třinec
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.