Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
MSL Muži
Rozpis soutěže
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Ženy Jaro 2016
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Mladší žačky Jaro
Krajské školní ligy
Kristýna Proroková
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
31.7.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
23.4. 16:15
AO220
KP Brno A - Dukla Praha II
14 : 24
23.4. 14:25
AO218
AŠ Ml. Boleslav - KP Brno A
16 : 30
23.4. 12:35
AO216
Rožnov p.R. - AŠ Ml. Boleslav
17 : 22
23.4. 11:40
AO215
TJ Sokol Centrum Haná - KP Brno A
30 : 20
23.4. 09:50
AO213
KP Brno A - Rožnov p.R.
30 : 17
23.4. 08:55
AO212
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Centrum Haná
11 : 30
23.4. 08:00
AO211
Rožnov p.R. - Dukla Praha II
16 : 17
Žákovská liga starších žaček
14.5. 11:55
AP264
Ostrava-Zábřeh - DHK Pardubice A
23 : 18
14.5. 11:00
AP263
Žirovnice - DHK Zora Olomouc
24 : 10
14.5. 09:25
AP262
DHK Pardubice A - DHK Zora Olomouc
16 : 19
12.3. 17:30
AP200
SKH Velká n.V. - Poruba
10 : 16
12.3. 15:30
AP198
Házená Mělník - SKH Velká n.V.
14 : 18
12.3. 12:30
AP195
J.Hradec - SKH Velká n.V.
19 : 4
12.3. 10:30
AP193
SKH Velká n.V. - Žirovnice
13 : 14
12.3. 09:30
AP192
Házená Mělník - J.Hradec
6 : 29
MSL Muži
21.5. 10:30
NA049
Klimkovice - Hlučín
22 : 25
MSL Starší žáci sk. A
8.5. 11:00
NB055
Kopřivnice A - F.-Místek A
25 : 28
16.4. 12:30
NB048
Karviná A - Ostrava
35 : 27
MSL Mladší žáci sk. A
16.4. 11:30
NC048
Karviná A - Ostrava
48 : 18
MSL Starší žáci sk. B
22.5. 10:20
ND043
Polanka - F.-Místek B
21 : 29
16.4. 10:00
ND048
Karviná B - Polanka
32 : 20
3.4. 09:00
ND033
Polanka - Karviná B
18 : 29
24.10. 08:30
ND023
Třinec - Polanka
7 : 11
MSL Mladší žáci sk. B
22.5. 09:00
NE074
Polanka - Opava
30 : 14
21.5. 09:15
NE071
Klimkovice - F.-Místek B
33 : 26
15.5. 09:00
NE067
Opava - Ostrava B
33 : 28
30.4. 10:00
NE060
Paskov - Karviná B
20 : 28
24.4. 09:00
NE084
Karviná B - Krmelín
18 : 23
16.4. 09:00
NE050
Karviná B - Polanka
25 : 25
24.10. 10:00
NE037
TJ TŽ Třinec - Klimkovice
14 : 41
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Hlučín - Orlová
27 : 22
video
online
Třinec - Klimkovice
34 : 19
video
online
Trnávka - Suchdol n/O
18 : 16
video
online
Nový Jičín - Paskov
27 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hlučín
14
13
0
1
405 : 340
24
2
Trnávka
14
12
0
2
401 : 285
24
3
Suchdol n/O
14
9
0
5
363 : 289
18
4
Paskov
14
6
1
7
352 : 370
13
5
Nový Jičín
14
6
0
8
345 : 363
12
6
Třinec
14
5
1
8
301 : 364
11
7
Orlová
14
3
0
11
305 : 352
6
8
Klimkovice
14
1
0
13
287 : 396
2
Tabulka střelců
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
109
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
77
Karel Hanzelka
Sokol Trnávka
77
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
18
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
14
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kristián Pecha
TJ Nový Jičín
46
Vojtěch Žižkovský
Sokol Trnávka
26
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.