Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Ženy Jaro 2016
MSL Starší žačky
Rozpis soutěže
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Mladší žačky Jaro
Krajské školní ligy
Kristýna Proroková
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
31.7.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
23.4. 16:15
AO220
KP Brno A - Dukla Praha II
14 : 24
23.4. 14:25
AO218
AŠ Ml. Boleslav - KP Brno A
16 : 30
23.4. 12:35
AO216
Rožnov p.R. - AŠ Ml. Boleslav
17 : 22
23.4. 11:40
AO215
TJ Sokol Centrum Haná - KP Brno A
30 : 20
23.4. 09:50
AO213
KP Brno A - Rožnov p.R.
30 : 17
23.4. 08:55
AO212
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Centrum Haná
11 : 30
23.4. 08:00
AO211
Rožnov p.R. - Dukla Praha II
16 : 17
Žákovská liga starších žaček
14.5. 11:55
AP264
Ostrava-Zábřeh - DHK Pardubice A
23 : 18
14.5. 11:00
AP263
Žirovnice - DHK Zora Olomouc
24 : 10
14.5. 09:25
AP262
DHK Pardubice A - DHK Zora Olomouc
16 : 19
12.3. 17:30
AP200
SKH Velká n.V. - Poruba
10 : 16
12.3. 15:30
AP198
Házená Mělník - SKH Velká n.V.
14 : 18
12.3. 12:30
AP195
J.Hradec - SKH Velká n.V.
19 : 4
12.3. 10:30
AP193
SKH Velká n.V. - Žirovnice
13 : 14
12.3. 09:30
AP192
Házená Mělník - J.Hradec
6 : 29
MSL Muži
21.5. 10:30
NA049
Klimkovice - Hlučín
22 : 25
MSL Starší žáci sk. A
8.5. 11:00
NB055
Kopřivnice A - F.-Místek A
25 : 28
16.4. 12:30
NB048
Karviná A - Ostrava
35 : 27
MSL Mladší žáci sk. A
16.4. 11:30
NC048
Karviná A - Ostrava
48 : 18
MSL Starší žáci sk. B
22.5. 10:20
ND043
Polanka - F.-Místek B
21 : 29
16.4. 10:00
ND048
Karviná B - Polanka
32 : 20
3.4. 09:00
ND033
Polanka - Karviná B
18 : 29
24.10. 08:30
ND023
Třinec - Polanka
7 : 11
MSL Mladší žáci sk. B
22.5. 09:00
NE074
Polanka - Opava
30 : 14
21.5. 09:15
NE071
Klimkovice - F.-Místek B
33 : 26
15.5. 09:00
NE067
Opava - Ostrava B
33 : 28
30.4. 10:00
NE060
Paskov - Karviná B
20 : 28
24.4. 09:00
NE084
Karviná B - Krmelín
18 : 23
16.4. 09:00
NE050
Karviná B - Polanka
25 : 25
24.10. 10:00
NE037
TJ TŽ Třinec - Klimkovice
14 : 41
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 17. kolo - výsledky
video
online
Bohumín B - Třinec
3.6. 16:15
video
online
Bohumín A - Nový Jičín A
19 : 12
video
online
Hlučín - Karviná
15 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ostrava-Zábřeh
12
12
0
0
479 : 202
24
2
Poruba
12
9
1
2
302 : 225
19
3
Karviná
12
8
1
3
334 : 263
17
4
Bohumín A
12
5
1
6
190 : 273
11
5
Nový Jičín A
12
3
0
9
193 : 271
6
6
Hlučín
12
3
0
9
203 : 288
6
7
Třinec
12
0
1
11
140 : 319
1
8
Bohumín B
0
0
0
0
0 : 0
0
8
Nový Jičín B
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Charlota Cholevová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
122
Klára Jankovičová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
93
Adéla Hirešová
TJ Sokol Karviná
89
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adéla Hirešová
TJ Sokol Karviná
11
Markéta Prašivková
Sokol Poruba
8
Charlota Cholevová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Jankovičová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
18
Jolana Drdová
TJ Nový Jičín A
18
Karolína Krainová
TJ Sokol Karviná
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.