Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
Rozpis soutěže
MSL ml. žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Ženy Jaro 2016
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Mladší žačky Jaro
Krajské školní ligy
Přemysl Blaha
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1972
Typ licence
Licence D
Platnost licence
5.3.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
20.3. 18:00
AO200
Sokol N. Veselí A - Nový Jičín
30 : 19
20.3. 14:00
AO196
KP Brno A - Talent A
20 : 29
20.3. 10:00
AO192
Talent A - Sokol V. Meziříčí
26 : 13
MSL Muži
14.5. 10:30
NA048
Klimkovice - Paskov
21 : 37
MSL Starší žáci sk. A
5.6. 13:00
NB037
Nový Jičín - F.-Místek A
28 : 35
7.11. 10:20
NB028
F.-Místek A - Ostrava
38 : 24
10.10. 11:45
NB018
Karviná A - Ostrava
33 : 17
13.9. 11:00
NB005
Kopřivnice A - Ostrava
35 : 24
MSL Mladší žáci sk. A
5.6. 11:30
NC037
Nový Jičín - F.-Místek A
14 : 48
7.11. 09:00
NC028
F.-Místek A - Ostrava
36 : 12
10.10. 10:30
NC018
Karviná A - Ostrava
36 : 13
27.9. 11:00
NC012
Nový Jičín - Ostrava
20 : 21
13.9. 09:45
NC005
Kopřivnice - Ostrava
32 : 24
MSL Starší žáci sk. B
22.5. 08:30
ND045
Kopřivnice B - Třinec
29 : 10
7.11. 11:50
ND028
F.-Místek B - Polanka
34 : 11
10.10. 13:15
ND018
Karviná B - Polanka
22 : 17
13.9. 08:30
ND005
Kopřivnice B - Polanka
20 : 14
MSL Mladší žáci sk. B
4.6. 10:00
NE082
Klimkovice - TJ TŽ Třinec
34 : 18
29.5. 10:00
NE077
Krmelín - Polanka
30 : 25
14.5. 09:15
NE070
Klimkovice - Paskov
35 : 9
8.5. 09:00
NE065
Krmelín - Opava
24 : 19
25.10. 10:00
NE039
Krmelín - Karviná B
17 : 28
11.10. 10:00
NE030
Krmelín - Ostrava B
20 : 19
4.10. 09:00
NE023
Polanka - TJ TŽ Třinec
41 : 13
19.9. 10:00
NE011
Opava - F.-Místek B
21 : 18
MSL Ženy Jaro 2016
21.5. 10:00
NII013
Ostrava - Hlučín
22 : 20
8.5. 15:00
NII027
Ostrava - MHK Karviná
37 : 10
MSL Starší žačky
5.6. 08:30
NJ078
Nový Jičín A - Poruba
21 : 28
MSL Mladší žačky
27.9. 09:30
NK012
Nový Jičín - Sokol Hrabůvka
31 : 28
MSL Mladší žačky Jaro
5.6. 10:00
NK37
Nový Jičín - Karviná
24 : 8
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 17. kolo - výsledky
video
online
Karviná B - Krmelín
18 : 23
video
online
Klimkovice - TJ TŽ Třinec
34 : 18
video
online
Paskov - Opava
29 : 31
video
online
Polanka - Ostrava B
39 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Klimkovice
16
14
0
2
500 : 303
28
2
F.-Místek B
16
11
0
5
417 : 348
22
3
Karviná B
16
10
1
5
398 : 331
21
4
Opava
16
10
0
6
370 : 359
20
5
Polanka
16
9
1
6
442 : 325
19
6
Krmelín
16
9
1
6
330 : 330
19
7
Ostrava B
16
4
2
10
328 : 443
10
8
Paskov
16
2
0
14
332 : 438
4
9
TJ TŽ Třinec
16
0
1
15
209 : 449
1
Tabulka střelců
Adam Miroš
Sokol Klimkovice
155
Václav Košťálek
Sokol Ostrava B
126
Andrej Zedek
KH Orel Paskov
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Václav Košťálek
Sokol Ostrava B
11
Vít Florek
SKH Polanka n. O.
10
David Bejoch
Sokol Krmelín
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Puczok
TJ TŽ Třinec
16
Adam Solanský
Sokol Klimkovice
12
Adam Miroš
Sokol Klimkovice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.