Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Ženy Jaro 2016
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Mladší žačky Jaro
Rozpis soutěže
Jaro 2016
Krajské školní ligy
Matěj Lakatoš
Post
Mateřský klub
KH Kopřivnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2003
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
74
Starty
MSL Mladší žáci sk. A
04.06. [NC039]
Kopřivnice - Karviná A
17 : 49
4 branek
30.04. [NC054]
Karviná A - Kopřivnice
45 : 29
4 branek
21.04. [NC050]
Ostrava - Kopřivnice
22 : 23
5 branek
17.04. [NC047]
Kopřivnice - Nový Jičín
26 : 22
5 branek
03.04. [NC032]
Nový Jičín - Kopřivnice
18 : 17
3 branek
01.11. [NC025]
Kopřivnice - F.-Místek A
23 : 34
11 branek
15.10. [NC020]
Ostrava - Kopřivnice
19 : 20
4 branek
11.10. [NC017]
Kopřivnice - Nový Jičín
26 : 22
3 branek
26.09. [NC010]
F.-Místek A - Kopřivnice
27 : 19
4 branek
19.09. [NC009]
Karviná A - Kopřivnice
45 : 16
4 branek
13.09. [NC005]
Kopřivnice - Ostrava
32 : 24
8 branek
06.09. [NC002]
Nový Jičín - Kopřivnice
13 : 24
5 branek
MSL Starší žáci sk. B
04.06. [ND039]
Kopřivnice B - Karviná B
22 : 41
1 branek
22.05. [ND045]
Kopřivnice B - Třinec
29 : 10
3 branek
15.05. [ND060]
Třinec - Kopřivnice B
16 : 31
2 branek
30.04. [ND054]
Karviná B - Kopřivnice B
18 : 15
0 branek
01.11. [ND025]
Kopřivnice B - F.-Místek B
9 : 26
0 branek
18.10. [ND020]
Polanka - Kopřivnice B
13 : 23
1 branek
04.10. [ND015]
Kopřivnice B - Třinec
28 : 5
1 branek
26.09. [ND010]
F.-Místek B - Kopřivnice B
21 : 13
1 branek
19.09. [ND009]
Karviná B - Kopřivnice B
19 : 16
5 branek
13.09. [ND005]
Kopřivnice B - Polanka
20 : 14
0 branek
Předchozí kola
jaro I - 3. kolo - výsledky
video
online
Poruba - Poruba B
18 : 13
video
online
Nový Jičín - Karviná
24 : 8
video
online
Sokol Hrabůvka - Bohumín
8 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
10
9
0
1
320 : 163
18
2
Poruba
10
6
1
3
230 : 183
13
3
Nový Jičín
10
6
0
4
181 : 162
12
4
Bohumín
10
5
1
4
209 : 187
11
5
Poruba B
10
3
0
7
158 : 192
6
6
Sokol Hrabůvka
10
0
0
10
106 : 317
0
Tabulka střelců
Tereza Kokyová
TJ Sokol Karviná
86
Kristýna Barčáková
TJ Sokol Karviná
69
Natálie Dohnalová
TJ Sokol Karviná
49
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Beličinová
SC Bohumín
4
Nela Szafanczyková
SC Bohumín
3
Marie Vahalíková
TJ Nový Jičín
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kristýna Barčáková
TJ Sokol Karviná
10
Karolína Rajová
Sokol Poruba B
8
Barbora Losertová
TJ Nový Jičín
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.