Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
MSL Muži
MSL Starší žáci sk. A
MSL Mladší žáci sk. A
MSL Starší žáci sk. B
MSL Mladší žáci sk. B
Rozpis soutěže
MSL ml. žáci sk. B
MSL Ženy
MSL Ženy Jaro 2016
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Mladší žačky Jaro
Krajské školní ligy
Petr Bujnoch
Post
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
21
Počet branek
11
Starty
1.liga starší dorostenci
23.04. [AG113]
Frýdek-Místek - Sokol Ostrava
23 : 24
0 branek
1.liga mladší dorostenci
15.05. [AJ127]
Jičín - Frýdek-Místek
25 : 32
1 branek
07.05. [AJ126]
Frýdek-Místek - Dukla
35 : 24
0 branek
30.04. [AJ116]
Karviná - Frýdek-Místek
21 : 33
0 branek
20.03. [AJ094]
HK Lovosice - Frýdek-Místek
37 : 32
0 branek
10.12. [AJ061]
Frýdek-Místek - Jičín
28 : 30
0 branek
05.12. [AJ060]
Dukla - Frýdek-Místek
28 : 20
0 branek
14.11. [AJ039]
Frýdek-Místek - V. Bystřice
34 : 35
0 branek
25.10. [AJ034]
Zubří - Frýdek-Místek
40 : 28
0 branek
27.09. [AJ008]
Sokol Nové Veselí - Frýdek-Místek
43 : 28
1 branek
19.09. [AJ006]
Frýdek-Místek - Kopřivnice
43 : 21
2 branek
2.liga mladší dorostenci M
09.04. [AL104]
Sokol Ostrava - TJ Sokol Centrum Haná
32 : 39
0 branek
02.04. [AL102]
Rožnov p.R. - Sokol Ostrava
32 : 24
2 branek
06.03. [AL080]
Žeravice - Sokol Ostrava
35 : 24
1 branek
21.02. [AL069]
Bystřice p.H. - Sokol Ostrava
26 : 22
0 branek
06.12. [AL058]
Sokol Ostrava - Litovel
29 : 35
1 branek
29.11. [AL051]
TJ STM Olomouc - Sokol Ostrava
28 : 21
0 branek
22.11. [AL047]
Sokol Ostrava - Napajedla
31 : 31
0 branek
15.11. [AL038]
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Ostrava
41 : 19
2 branek
24.10. [AL036]
Sokol Ostrava - Rožnov p.R.
32 : 28
1 branek
11.10. [AL024]
Sokol Juliánov - Sokol Ostrava
37 : 33
0 branek
Předchozí kola
jaro - 17. kolo - výsledky
video
online
Karviná B - Krmelín
18 : 23
video
online
Klimkovice - TJ TŽ Třinec
34 : 18
video
online
Paskov - Opava
29 : 31
video
online
Polanka - Ostrava B
39 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Klimkovice
16
14
0
2
500 : 303
28
2
F.-Místek B
16
11
0
5
417 : 348
22
3
Karviná B
16
10
1
5
398 : 331
21
4
Opava
16
10
0
6
370 : 359
20
5
Polanka
16
9
1
6
442 : 325
19
6
Krmelín
16
9
1
6
330 : 330
19
7
Ostrava B
16
4
2
10
328 : 443
10
8
Paskov
16
2
0
14
332 : 438
4
9
TJ TŽ Třinec
16
0
1
15
209 : 449
1
Tabulka střelců
Adam Miroš
Sokol Klimkovice
155
Václav Košťálek
Sokol Ostrava B
126
Andrej Zedek
KH Orel Paskov
95
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Václav Košťálek
Sokol Ostrava B
11
Vít Florek
SKH Polanka n. O.
10
David Bejoch
Sokol Krmelín
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Puczok
TJ TŽ Třinec
16
Adam Solanský
Sokol Klimkovice
12
Adam Miroš
Sokol Klimkovice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.